Postprodukcja hybrydowa - negatyw i cyfra razem

DI FACTORY – firma z największym doświadczeniem w Polsce w zakresie cyfrowej obróbki obrazu do filmów fabularnych, seriali premium oraz filmów dokumentalnych (ponad 160 tytułów) zarówno polskich jak i międzynarodowych; firma gwarantująca najwyższe standardy pracy na wszystkich etapach procesu postprodukcji: od obsługi plików na planie zdjęciowym (usługa DI Set) i koordynacji postprodukcji, montaż, przez proces digital intermediate, zaawansowaną korekcję barwną, przygotowanie VFX, mastering do TV i kina cyfrowego (DCP) aż po archiwizację. DI Factory to ludzie – ich wyobraźnia, osobowość, kompetencje, organizacja oraz przestrzeń – przyjazna Twórcom. DI Factory to lider w łączeniu sztuki z technologią.

Podczas tegorocznego Post Production Forum będziesz mógł zadać pytanie ekspertom z DI FACTORY:


Jędrzej Sabliński – szef firmy i współwłaściciel DI Factory, w branży filmowej od 27 lat, inicjator rozwoju usług cyfrowej obróbki obrazu – wprowadził na polski rynek m.in. proces Digital Intermediate, cyfrową korekcję barwną, cyfrową rekonstrukcję obrazu, szef projektu z Martinem Scorsese promującego polską klasykę filmową.

Michał Herman – Senior Colorist i współwłaściciel DI Factory, z zawodu fotografik, z branżą filmową związany od 2008 r. Wykonał korekcję barwną do ponad 150 tytułów, w tym nagradzanych na świecie m.in: „Śniegu już nigdy nie będzie”, „Gunda”,„Zimna wojna”, „Ida” czy „Twój Vincent”. W 2015 roku na targach NAB w Los Angeles otrzymał Studio Daily Prime Award za korekcję barwną do filmu „Ida”.

Sylwester Jabłoński – Supervisor DI i lider zespołu technologicznego DI Factory, poznał workflow filmowy od podszewki zaczynając od obsługi plików z planu na masteringu IMF kończąc. Jako supervisor pracował m.in. przy projektach fabularnych: “Śniegu już nigdy nie będzie”, “Asymetria”, miał także swój wkład w seriale: “W głębi lasu”, “Żmijowisko”.

Firma Di Factory jest oficjalnym partnerem tegorocznego Post Production Forum